Erytrea

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Erytrea

Nieruchomości na sprzedaż w Erytrei

Erytrea jest północno-wschodnim krajem afrykańskim na wybrzeżu Morza Czerwonego, graniczącym z Etiopią, Sudanem i Dżibuti. Stolicą jest Asmara.

Erytrea pozostaje jednym z najbiedniejszych krajów na świecie, więc rynek nieruchomości jest trudny, a znalezienie nieruchomości na sprzedaż w Erytrei jest trudnym zadaniem.

Nie ma oficjalnych danych szacunkowych, które wykryłyby liczbę transakcji na rynku nieruchomości w agencji rejestracji nieruchomości, co jeszcze bardziej utrudnia znalezienie nieruchomości na sprzedaż w Erytrei.

System finansowy Erytrei jest również uważany za słabo rozwinięty, z ograniczoną podażą usług finansowych.

Tym, co jeszcze bardziej utrudnia wyszukiwanie nieruchomości na sprzedaż w Erytrei, jest również prawo, które daje państwu wszelkie prawa do nieruchomości, co stanowi poważną przeszkodę dla rynku nieruchomości.

Jeśli jednak chcesz zainwestować w nieruchomości na sprzedaż w Erytrei, najlepszym miastem do tego jest stolica.

Asmara to miasto, w którym jest dużo włoskiej obecności. , stał się również wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i ma unikalny styl architektoniczny, który zdaje się pozostawać nieruchomy w latach 30. XX wieku. Dwa inne miasta, w których można zainwestować w nieruchomości na sprzedaż, to Filfil i Keren.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB